František Háša - Zimní den

Olej na kartonu, 47x60 cm, signováno vpravo dole Háša Fr., rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

8134. Zimní den
Dražba ukončena:22.02.2017 20:15:23
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč