František Hála - Slavnostní povoz

Olej na plátně, 28x38 cm. Signováno vpravo dole F. Hála 37. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

61662. Slavnostní povoz
Dražba ukončena:27.06.2021 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.06.2021 21:44:21 8462