František Hála - Pohled na Svatého Mikuláše

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole F. Hála 1947. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

60132. Pohled na Svatého Mikuláše
Dražba ukončena:27.05.2021 22:50:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč