František Hála - Krojované děvčátko

Akvarel, 35x24 cm. Signováno vpravo dole F. Hála 37. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1898 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

93419. Krojované děvčátko
Dražba ukončena:09.04.2023 21:13:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč