František Hála - Indián

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole F. Hála 1947. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

20522. Indián
Dražba ukončena:31.05.2018 20:08:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč