František Gross - U jezu

Olej na plátně fixováno na kartonu, 31x23 cm. Signováno vpravo dole Gross 39. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

20384. U jezu
Dražba ukončena:30.05.2018 22:40:05
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč