František Gross - Továrna

Litografie, 20x21 cm. Signováno tužkou vpravo dole F. Gross. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

doporučujeme
84228. Továrna
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč