František Gross - Strojky ve městě

Nejdelší strana: 40 cm

Litografie, 28x20 cm. Signováno vpravo dole F. Gross 80. Číslováno 9/100. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

vydraženo top
81829. Strojky ve městě
Dražba ukončena:17.08.2022 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč