František Gross - Strojky

Olej na sololitu, 41x34 cm. Signováno vpravo dole F. Gross. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

vydraženo top posouzeno znalcem
88957. Strojky
Dražba ukončena:26.01.2023 21:53:25
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:110 000 Kč