František Gross - Stroje

Litografie 20/60, 38x53 cm. Signováno vpravo dole tužkou F.Gross 83. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

302805. Stroje
Dražba ukončena:22.12.2019 20:17:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč