František Gross - Postava

Suchá jehla, 14x9 cm, signováno vpravo dole F. Gross, volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

14070. Postava
Dražba ukončena:15.11.2017 20:34:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč