František Gross - Objekt

Litografie, 24x16 cm, signováno vpravo dole Fr. Gross, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

12932. Objekt
Dražba ukončena:11.10.2017 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč