František Gross - Městské zákoutí

Olej na kartonu, 43x33 cm. Signováno vpravo dole F. Gross 52. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
81164. Městské zákoutí
Dražba ukončena:27.07.2022 22:17:30
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč