František Gross - Město - strojky II

Litografie, 29x20 cm. Signováno vpravo dole F. Gross 80. Číslováno 90/100. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

75199. Město - strojky II
Dražba ukončena:13.04.2022 23:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč