František Gross - Město - strojky II

Litografie, 28x20 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Gross 80. Rám, sklo.

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

39572. Město - strojky II
Dražba ukončena:16.01.2020 22:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 800 Kč