František Gross - Mechanická figura

Lept, 33x24 cm. Signováno tužkou vpravo dole F. Gross. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

106651. Mechanická figura
Dražba ukončena:10.12.2023 20:43:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč