František Gross - Konvolut 2 grafických prací

Litografie, 14x11 cm. Signovány vpravo dole F. Gross. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

150614. Konvolut 2 grafických prací
Dražba ukončena:07.12.2025 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč