František Gross - Jeřáby

Olej na kartonu, 42x34 cm. Signováno vpravo dole F. Gross 82. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

64936. Jeřáby
Dražba ukončena:29.09.2021 20:57:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč