František Gross - Hlava

Litografie, 50x34 cm. Signováno vpravo dole F. Gross. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně zašpiněn.

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

27223. Hlava
Dražba ukončena:30.01.2019 22:07:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč