František Gross - Dialog

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 35x50 cm. Signováno vpravo dole F. Gross. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 62 cm

 

o autorovi: 1909 - 1985
Narodil se v Nové Pace. Studoval na ČVUT u prof. Blažíčka a na UMPRUM u prof. Kysely. Náměty čerpal na městských periferiích, maloval vnitřky bytů, dílen, strojíren, laboratoří, ohrady, chatové kolonie. Vyšel z kubismu a surrealismu. Používal všech technik malby i jejich kombinací.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
117253. Dialog
Dražba ukončena:26.06.2024 21:02:03
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 500 Kč 26.06.2024 20:59:03 14993
7 000 Kč limit (26.06.2024 20:58:41) 11225
6 500 Kč 26.06.2024 20:58:42 318
6 000 Kč limit (26.06.2024 20:58:35) 11225
5 500 Kč 26.06.2024 20:58:36 318
5 000 Kč limit (26.06.2024 20:58:29) 11225
4 900 Kč 26.06.2024 20:58:30 318
4 800 Kč limit (26.06.2024 20:58:26) 11225
4 700 Kč 26.06.2024 20:58:27 318
4 600 Kč limit (26.06.2024 20:58:22) 11225
4 500 Kč 26.06.2024 20:58:23 318
4 400 Kč limit (26.06.2024 20:58:17) 11225
4 300 Kč 26.06.2024 20:58:18 318
4 200 Kč limit (26.06.2024 20:58:11) 11225
4 100 Kč 26.06.2024 20:58:12 14993
4 000 Kč limit (26.06.2024 20:57:59) 11225
3 900 Kč 26.06.2024 20:58:00 14993
3 800 Kč limit (26.06.2024 20:56:22) 11225
3 700 Kč 26.06.2024 20:55:48 8446
3 600 Kč 26.06.2024 20:15:07 14993
3 500 Kč 25.06.2024 16:25:17 13104
3 400 Kč 25.06.2024 0:19:28 318
3 300 Kč 05.06.2024 21:08:28 12411
3 200 Kč 05.06.2024 19:44:18 10207
3 100 Kč 05.06.2024 11:32:44 804
3 000 Kč 03.06.2024 0:43:00 12411