František Gross - Na periferii

 Ručně kolorovaná litografie, 23x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Gross. Číslováno 3/3. Ram, sklo.

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

124467. Na periferii
Dražba ukončena:06.10.2024 20:47:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč