František Foltýn - V lese

Akvarel, 29x23 cm. Signováno vpravo dole Foltýn 1954. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1891 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 100 000 Kč.

30878. V lese
Dražba ukončena:24.04.2019 18:43:07
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč