František Foltýn - U domu

Kresba, 30x20 cm. Signováno tužkou vlevo dole Foltýn 26. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1891 - 1976
Narodil se v Královských Stachách u Sušice. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Hofbauera a Dítěte a v Paříži na Académie Julienne a Académie Grande Chaumiére. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě, zátiším a také sociálním a lidovým tématům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 100 000 Kč.

78147. U domu
Zbývá:18 dnů, 4 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:37:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč