František Foltýn

58437. Tvary

popis: Akvarel, 14x18 cm. Signováno vpravo dole Foltýn. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1976
Narodil se v Královských Stachách u Sušice. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Hofbauera a Dítěte a v Paříži na Académie Julienne a Académie Grande Chaumiére. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě, zátiším a také sociálním a lidovým tématům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 100 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 4 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:41:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 20 000 Kč