František Foltýn - Nebušice

Kombinovaná technika. 20x27 cm. Signováno vlevo dole Foltýn. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1891 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 100 000 Kč.

41126. Nebušice
Dražba ukončena:27.02.2020 21:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč