Olej na kartonu, 50x71 cm. Signováno vpravo dole Foltýn. Rámováno.
Nejdelší strana: 87 cm
o autorovi: 1891 - 1976
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 100 000 Kč.