František Foltýn - Na kraji vsi

Olej na kartonu, 50x71 cm. Signováno vpravo dole Foltýn. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1891 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 100 000 Kč.

posouzeno znalcem
114086. Na kraji vsi
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:04:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:16 000 Kč