František Foltýn - Modrá abstrakce

Akvarel, 28x40 cm. Signováno vpravo dole Foltýn. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1891 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 100 000 Kč.

38210. Modrá abstrakce
Dražba ukončena:28.11.2019 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč