František Foltýn - Město s kostelem

Olej na kartonu, 31x25 cm, signováno vpravo dole F. Foltýn, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Karton zvlněný. Konzultováno s prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. - dle jeho názoru se pravděpodobně jedná o dílo Františka Foltýna. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1891 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 100 000 Kč.

12645. Město s kostelem
Dražba ukončena:21.09.2017 20:39:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč