Olej na kartonu, 31x25 cm, signováno vpravo dole F. Foltýn, rám.
Pozn.: Rám poškozen. Karton zvlněný. Konzultováno s prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. - dle jeho názoru se pravděpodobně jedná o dílo Františka Foltýna. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.
o autorovi: 1891 - 1976
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 100 000 Kč.