František Foltýn - Jarní krajina

Kresba, 45x59 cm. Signováno vpravo dole Foltýn 1942. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1891 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 100 000 Kč.

78346. Jarní krajina
Dražba ukončena:15.06.2022 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč