František Florian - Venus walk

Nejdelší strana: 150 cm

Akryl na plátně, 120x150 cm. Značeno vpravo uprostřed. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
117482. Venus walk
Dražba ukončena:27.06.2024 20:51:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč