František Florian - Turn on Samba

Nejdelší strana: 150 cm

Akryl na plátně, 130x150 cm. Značeno vpravo dole. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
114277. Turn on Samba
Dražba ukončena:25.04.2024 21:05:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč