František Florian - Toy game

Nejdelší strana: 137 cm

Akryl na plátně, 110x137 cm. Značeno vlevo uprostřed a signováno vzadu František Florian. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Obrazy jsou lakovány finálním lakem pro zajištění barev.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
96465. Toy game
Dražba ukončena:28.06.2023 21:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč