František Florian - Tokio Game

Nejdelší strana: 145 cm

Akryl na plátně, 105x145 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu - Florian. nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Lakováno závěrečným lakem

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
108445. Tokio Game
Dražba ukončena:01.02.2024 20:39:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč