František Florian - Tijuana Evening

Nejdelší strana: 125 cm

Akryl na plátně, 125x89 cm. Značeno vlevo dole. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
125279. Tijuana Evening
Dražba ukončena:31.10.2024 20:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč