František Florian - Striped Toy

Nejdelší strana: 150 cm

 Akryl na plátně, 110x150 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu - Florian. nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Lakováno závěrečným lakem

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
111628. Striped Toy
Dražba ukončena:29.02.2024 22:18:39
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč