František Florian - Samurai's Television

Akryl na plátně, 120x190 cm. Značeno vlevo dole. Nerámováno.

Pozn.: Certifikát k obrazu přiložen.

Nejdelší strana: 190 cm

o autorovi: 1993

velký formát certifikát
152612. Samurai's Television
Zbývá:0 dnů, 8 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč