František Florian - Sakura walk

Nejdelší strana: 147 cm

Akryl na plátně, 122x147 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu - Florian. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Lakováno závěrečným lakem. Obraz zobrazuje několik barevně zdobených figur zasazených do abstraktně laděného pozadí. Motiv obrazu vychází z Picassových děl, dále pak rozvíjí japonské téma. Ranní procházka snových figur za jarního období pod rozkvetlými sakurami, vše ale zastřeno abstrakcí autora.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
104243. Sakura walk
Dražba ukončena:26.10.2023 22:54:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč