František Florian - Reptile fight

Nejdelší strana: 150 cm

Akryl na plátně, 122x150 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu Florian. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Kompozice obrazu silně ovlivněna Picassovým dílem "Masakr v Korei". tuto kompozici autor doplňuje africkými-tropickými prvky. Figury jsou zde znázorněny ve formě velkých bílých figur, které jsou inspirované africkou kulturou. Jednoduchost figur značí i na inspiraci egyptských uměním.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
100419. Reptile fight
Dražba ukončena:31.08.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč