František Florian - Orient tigre

Nejdelší strana: 150 cm

Akryl na plátně, 110x150 cm. Značeno vlevo dole. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
114369. Orient tigre
Dražba ukončena:25.04.2024 22:26:23
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč