František Florian - Mexican dance

Nejdelší strana: 147 cm

Akryl na plátně, 108x147 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu - Florian. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Lakováno závěrečným lakem. Obraz zachycuje pohyb mexických oslav. Barevně zdobené figury na šedavém pozadí vystupují ze scény plátna před diváka, ten jakoby se účastnil sám bujaré oslavy a tance.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
104127. Mexican dance
Dražba ukončena:26.10.2023 20:56:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč