František Florian - Maracua Tiger

Nejdelší strana: 120 cm

Akryl na plátně, 120x90 cm. Značeno vlevo uprostřed. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
116822. Maracua Tiger
Dražba ukončena:12.06.2024 21:08:16
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč