František Florian - Madeira Walk

Nejdelší strana: 150 cm

Akryl na plátně, 120x150 cm. Značeno vpravo dole. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1993

velký formát certifikát
123573. Madeira Walk
Zbývá:8 dnů, 3 hodin
Konec dražby:26.09.2024 20:22:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč