František Florian - Japan flute

Nejdelší strana: 130 cm

Akryl na plátně, 100x130 cm. Značeno vpravo dole a signováno vzadu František Florian. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Obrazy jsou lakovány finálním lakem pro zajištění barev.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát doporučujeme certifikát
96707. Japan flute
Dražba ukončena:29.06.2023 22:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč