Nejdelší strana: 140 cm
Akryl na plátně, 110x140 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu - Florian. nerámováno.
Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Lakováno závěrečným lakem.
Dílo zachycuje atmosféru japonského divadla. Výrazné rysy figur typické pro toto divadlo stojící proti sobě, které se snaží manipulovat záhadná bílá postava. Dílo ovlivněno myšlenkami na Dálný východ a kulturu Orientu.
o autorovi: 1993