František Florian - Green Navaro

Akryl na plátně, 120x190 cm. Značeno vlevo dole. Nerámováno.

Pozn.: Certifikát k obrazu přiložen.

Nejdelší strana: 190 cm

o autorovi: 1993

velký formát certifikát
152667. Green Navaro
Zbývá:0 dnů, 9 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:26:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 24.01.2026 12:34:59 19850
3 000 Kč 25.12.2025 23:11:58 318