František Florian - Gray mandolin

Nejdelší strana: 122 cm

Akryl na plátně, 117x122 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu - Florian. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Lakováno závěrečným lakem

Obraz silně ovlivněn africkou kulturou a barvami. Zachycuje snovou scénu tří figur zasazenou do technicko-afrického pozadí.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát
105334. Gray mandolin
Dražba ukončena:16.11.2023 21:03:13
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč