František Florian - Ghana dance

Akryl na plátně, 110x107 cm. Značeno vpravo dole a signováno zezadu František Florian. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1993

velký formát
152594. Ghana dance
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 500 Kč