František Florian - Evening on Hawai

Nejdelší strana: 147 cm

Akryl na plátně, 147x105 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu - Florian. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Lakováno závěrečným lakem. Dílo elektrizuje barevností a sladěním barev, které podtrhují figury, které zvýrazňují lehkost a tropické zasazení tohoto díla. Obraz zrcadlí autorovy myšlenky na večerní Hawai, tamní atmosféru klubů, sálající barevností staveb i lehkost žití.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát doporučujeme
101508. Evening on Hawai
Dražba ukončena:28.09.2023 20:47:24
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč