František Florian - Dreamers in jungle

Akryl na plátně, 120x150 cm. Značeno vlevo dole. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 150 cm

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát
113033. Dreamers in jungle
Dražba ukončena:28.03.2024 22:32:13
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč