František Florian - Dancing between dots

Nejdelší strana: 130 cm

Akryl na plátně, 104x130 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu František Florian. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
105341. Dancing between dots
Dražba ukončena:16.11.2023 21:14:05
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč